Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3150311 obálek a 950589 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Nauka o materiálu II

Autor: Píšek, František, Škarek, Jiří a Vetiška, Aleš
Rok: 1959
NKP-CNB: cnb000453249
OCLC Number: (OCoLC)85324676
OKCZID: 114267966

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
PÍŠEK, František. Nauka o materiálu II. 1. vyd. Praha: Nakladatelství Československé akademie věd, 1959. 658 s. Československá akademie věd. Sekce technická.

Digitální objekty

(dostupné po přihlášení )
(dostupné po přihlášení )

Anotace

Druhý díl zabývající se zkoušením kovů a slitin užívaných ve strojírenství navazuje na znalosti obsažené v prvním dílu. Je podán přehled mechanických a technologických zkoušek materiálu, zkoušek opotřebení, koroze i nejnovějších způsobů, které zkoušený materiál neporušují.

Zdroj anotace: Národní knihovna v Praze



Přidat komentář a hodnocení