Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3304995 obálek a 1002665 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Hanzal František
Rok: 1960
NKP-CNB: cnb000687745
OCLC Number: (OCoLC)85465039
OKCZID: 114559009
Vydání: 1. vyd.
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
HANZAL, František. Tuberkulosa nervové soustavy. 1. vyd. Praha: SZdN, 1960. 121 s. Thomayerova sbírka přednášek a rozprav z oboru lékařského, sv. 402.
Prakticky zaměřená studie věnovaná diagnostice a léčení nervových forem tuberkulózy s popisy funkčních i organických projevů, průběhu, diferenciální diagnózy, patologické anatomie a následků onemocnění.
Zdroj anotace: Národní knihovna ČR