Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3150284 obálek a 950589 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Miškovský, Ilja
Rok: 1956
NKP-CNB: cnb000723457
OCLC Number: (OCoLC)85454337
OKCZID: 115399973
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
MIŠKOVSKÝ, Ilja. Obrazové elektronky pro oscilografy a televisi. 1. vyd. Praha: Naše vojsko, 1956. 193 s. Knižnice radiotechniky, sv. 21.
Po stručném přehledu vývoje obrazovky a jejím popisu probírá autor konstrukce elektronových trysek, zaostřování a vychylování paprsku elektronů. Kniha obsahuje rovněž stati o vlastnostech obrazových stínítek a obrazovek i o provozních požadavcích na ně kladených.
Zdroj anotace: Národní knihovna v Praze