Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3151651 obálek a 950616 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Mapy a GIS pro regionální rozvoj

Autor: Kubeš Jan
Rok: 2015
ISBN: 9788087174517
NKP-CNB: cnb002766790
OKCZID: 126315839
Vydání: 1. vydání

Dostupné také jako: pdf  


Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
OPÁLKOVÁ, Marie, ed., HOMOKY, Vendula, ed. a NEŠNĚROVÁ, Pavlína, ed. Metodologické přístupy v pedagogických a psychologických výzkumech edukace: recenzovaný sborník z X. ročníku doktorské konference konané dne 19. května 2014 v Praze. Vydání první. Praha: Univerzita Karlova v Praze, Pedagogická fakulta, 2014. 1 CD-ROM (137 stran).

Digitální objekty

(dostupné pouze v této knihovně)

Anotace

Buďte první a doplňte chybějící anotaci.

Napište na knížku první komentář!