Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3298954 obálek a 1000196 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Dal jsem své slovo

Autor: Gert F. Unger, Tomáš Butala
ISBN: 9788024380919
NKP-CNB: cnb002964633
OKCZID: 127847251
Vydání: 3. vydání

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
UNGER, Gert F. Dal jsem své slovo. Překlad Tomáš BUTALA. 3. vydání. Brno: MOBA, [2017]. 64 stran. G.F. Unger, sv. 896.


Další vydání

2. vyd. Rok vydání: 2010



Anotace

Naši vozkové ještě pořádně nevypřáhli spřežení a už jsme dostali první návštěvu z města. Byl to městský maršál Ed Madden. Že byl městským maršálem, neznamenalo, že by byl řádný člověk – ne tady, na západ od Pecos. Věděl jsem, že na Eda Maddena vydali zatykač ve třech nebo čtyřech státech a teritoriích. Ale tady ve Standing Toro byl v bezpečí. Tady nosil dokonce plechovou hvězdu.


Přidat komentář a hodnocení