Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3150393 obálek a 950589 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Čo sa deje v mravenisku

Autor: Petra Bartíková, Magdalena Takáčová, Ľuba Nguyenová Anhová
Rok: 2019
ISBN: 9788000052496
NKP-CNB: cnb003072511
OKCZID: 128030675

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
BARTÍKOVÁ, Petra. Čo sa deje v mravenisku. Ilustrace Magdalena TAKÁČOVÁ, překlad Ľuba NGUYENOVÁ ANHOVÁ. Prvé vydanie. V Prahe: Albatros, [2018]. 16 nečíslovaných stran.

Hodnocení: 4.7 / 5 (35 hlasů)


Anotace

Naučné leporelo seznamuje se životem v mraveništi. Se stránkami ve tvaru mraveniště a s vyřezanými chodbičkami. Pro děti od 3 let.Průřez mraveništěm představuje složité společenství mravenců a jejich jednotlivé úlohy, z čeho je mraveniště postaveno a jeho různé vrstvy.

Zdroj anotace: Městská knihovna v Praze



Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení