Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3269720 obálek a 986644 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Matteo Difumato
EAN: 9990001849009
OKCZID: 128061505
Hra jako náplň a smysl života. Záměrná manipulace s druhými. Nadčasový automat, který řídí osud postav ve hře, do které uživatelé s odsouhlasením vstoupili. Hra však začíná postrádat smysl, když Netofilia začne vítězit nad Autonomií a ze hry se nelze dostat ven - nelze ji ukončit. Svět ovládnou počítače a zlákaný „zachránce“ nainstaluje do hlavního počítače program, který začne nutit hrát tuto hru všechny.. Tato divadelní hra byla s velkým úspěchem realizována v ostravském divadle Stará Aréna.
Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz