Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3299929 obálek a 1000634 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Stephen Curtis
Rok: 2019
ISBN: 9788075473813
OKCZID: 128071420
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
CURTIS, Stephen. Anglická frázová slovesa v akci. Dubicko: INFOA, [2019]. 125 stran. V akci.
Kniha obsahuje 200 frázových sloves, se kterými se setkáváme v běžné angličtině. Frázová slovesa jsou podrobně vysvětlena a použita v příkladových větách a v krátkých kreslených příbězích. Prostřednictvím obrázků znázorňujících humornou situaci si student upevní znalost frázových sloves a snadněji je pak zvládne použít v daném kontextu ústně i písemně. Cílem knihy je zábavnou formou zlepšit porozumění anglickému jazyku.
Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBU