Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2612287 obálek a 777840 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Nové slibyAutor: Lucas Lilly
Rok: 2022
ISBN: 9788027702572
OKCZID: 128778529

Citace (dle ČSN ISO 690):
LUCAS, Lilly. Nové sliby. Překlad Pavla ŠVEPEŠ ŠLAHÚNKOVÁ. Praha: Dobrovský, s.r.o., 2022. 274 stran. Red.


Anotace

 

Milostný román německé autorky vypráví příběh letitého přátelství Izzy a Willa. Po mnoha letech konečně přichází chvíle, kdy si Will všímá své kamarádky z dětství. Nový vztah ale přináší mnohá úskalí.V malém městečku Green Valley uprostřed Skalistých hor žije už od mala Izzy, která tady pracuje jako instruktorka snowboardu. Už léta je tajně zamilovaná do svého nejlepšího přítele Willa, který ji bere pouze jako dobrou kamarádku. Ani romantický polibek na silvestra nepřiměl Willa, aby se na Izzy díval jinýma očima. Jednoho dne se v Green Valley objeví Cole, seriálová hvězda z Netflixu, a najme si Izzy jako instruktorku lyžování, aby ho připravila na jeho novou roli.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)