Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2552854 obálek a 741542 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Finlay na zabitíAutor: Elle Cosimano, Jitka Jeníková
ISBN: 9788027511518
NKP-CNB: cnb003420854
OKCZID: 128803101


Anotace

 

Detektivní román se ztřeštěnou spisovatelkou v hlavní roli. Finlay se ocitá v nezáviděníhodné pozici. Opustil ji manžel, doma má dvě maličké děti a nakladatelství, které jí dalo zálohu na knihu, chce vidět výsledky její práce.Bláznivá komedie o tom, že opravdový zločin je o poznání komplikovanější než na papíře. Finlay Donovanová je uštvaná rozvedená matka a autorka detektivek, před kterou berou nohy na ramena múzy i peníze. Její život je jeden velký chaos: termín odevzdání slíbeného rukopisu se neúprosně blíží a nápady nikde, exmanžel bez varování propustil chůvu a literární agentka si chce dát schůzku v podniku, kam má Finlay zakázaný vstup (neptejte se). Stačí jeden náhodně odposlechnutý — a špatně pochopený — rozhovor, aby žena u sousedního stolu považovala Finlay za nájemnou vražedkyni a předložila jí velice lákavou nabídku.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)