Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2649900 obálek a 799086 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Klasická kytara krok za krokemAutor: Tomáš Ille
ISBN: 9790260109360
OKCZID: 128902561


Anotace

 

Klasická kytara krok za krokem představuje originální koncept vycházející z autorovy 30leté pedagogické práce s dětmi. Ve své škole hry na klasickou kytaru pro studenty od úplného počátku až do mírně pokročilé úrovně klade skladatel, aranžér a kytarista Tomáš Ille důraz na metodickou přehlednost a postupnost jednotlivých fází výuky, aby rozvíjení technických dovedností žáka odpovídalo standardům výuky na ZUŠ. Prstová cvičení, stupnice, etudy a přednesové skladby jsou systematicky řazeny od lehčích k obtížnějším. Autor nadstandardně využívá lidové písně, jejichž známé melodie pomáhají žákovi v technickém zvládání hry. Učitelé nepochybně ocení účelové propojení výuky hry na kytaru se základy hudební nauky. Illeho nové přednesové skladby napsané speciálně pro tuto učebnici výrazně obohacují kytarový repertoár zejména pro technicky mírně pokročilé hráče.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)