Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2649900 obálek a 799086 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Jíme zdravě s dětmi, aneb, Jak vytvořit dětem správné stravovací návykyAutor: Marie Bartošová
ISBN: 9788088387473
OKCZID: 128907614

Citace (dle ČSN ISO 690):
Jíme zdravě s dětmi, aneb, Jak vytvořit dětem správné stravovací návyky. Praha: [Verdon Capite, s.r.o.], [2022]. 243 stran.


Anotace

 

Chcete svoje děti vést ke zdravému životnímu stylu? Naučit je jíst plnohodnotně, správně a dostatečně? Servírovat jim jídla, nad kterými nebudou ohrnovat nos a u kterých poprosí o nášup? Předejít u nich nespočtu zdravotních komplikací a neduhů, které s sebou může přinést špatná životospráva? Vařit jim rychlá, jednoduchá a výživná jídla, která jim dodají přesně to, co potřebují? Přesně pro Vás (a Vaše děti) je kuchařka Jíme zdravě s dětmi! Rozšiřte si svůj seznam oblíbených pokrmů o 100 receptů, které budou bavit Vás i Vaše ratolesti. 100 receptů představuje recepty, vzorové jídelníčky a základní pravidla správného jídelníčku. Jde o pokrmy pro děti od 6 měsíců do 12 let.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)