Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3150284 obálek a 950589 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Ivar Leon Menger, Romana Hájková
ISBN: 9788076252479
ISBN: 9788076257313
ISBN: 9788076257320
NKP-CNB: cnb003522829
OKCZID: 129013349
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
MENGER, Ivar Leon. Když přišlo zlo: thriller. Překlad Romana HÁJKOVÁ. První vydání. Praha: Metafora, 2023. 269 stran.
Hodnocení:
3.9 / 5
(101 hlasů)
Thriller s detektivními prvky od německého autora vypráví děsivý příběh rodiny, která se musí skrývat před zločinci. Už celých třináct let je potřeba utéct při každém poplachu do sklepa ve srubu.Hluboko v severních lesích, v malé chatě na jezerním ostrově, s pevninou sotva viditelnou v dálce, žije šestnáctiletá Juno celý život v takřka kompletní izolaci od okolního světa. Společnost jí dělají jen rodiče a malý bratr Boy. Žijí v zaběhnutém rytmu - rybaření, vaření a hraní deskových her. A přesto žijí v permanentním strachu. Neboť na druhé straně jezera číhá nebezpečí - neznámí lidé, kteří se je snaží vypátrat a pomstít se celé rodině za to, co otec kdysi udělal.
Zdroj anotace: Národní knihovna v Praze