Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2918734 obálek a 883945 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Průvodce národními parky : Evropa : jižní a jihozápadní Evropa, Alpy a Kanárské ostrovyAutor: Brian Gade Larsen, Lone Ildved, Jolana Malátková, Petr Kurfürst
ISBN: 9788024289915
OKCZID: 129023277

Citace (dle ČSN ISO 690):
GADE LARSEN, Brian. Průvodce národními parky: Evropa - jižní a jihozápadní Evropa, Alpy a Kanárské ostrovy. Překlad Jolana MALÁTKOVÁ, překlad Petr KURFÜRST. Vydání první. Praha: Euromedia Group, 2023. 663 stran. Universum.


Anotace

 

Průvodce pro milovníky přírody, cestovatele a hikery představuje 336 nádherných tras napříč národními parky jihozápadní Evropy, Alp a Makaronésie.Detailní mapy, výškové profily a rozbory tras vám zase pomohou s výběrem nejlepšího výletu. Evropské národní parky ukrývají přírodní bohatství naší planety, dechberoucí scenérie i oázy klidu.

Zdroj anotace: NK ČRDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)