Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2918734 obálek a 883945 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Vánoční JedličkaAutor: Zuzana Pospíšilová a Michaela Bergmannová
Rok: 2023
ISBN: 9788026220848
OKCZID: 129119060

Citace (dle ČSN ISO 690):
POSPÍŠILOVÁ, Zuzana. Vánoční Jedlička. Ilustrace Michaela BERGMANNOVÁ. Vydání první. Praha: Portál, 2023. 93 stran.


Anotace

 

Vánoční příběh z pera osvědčené autorky dětských knih o skřítkovi, kterého si rodina Mráčkových donesla domů spolu s vánočním stromečkem. A děti mu daly jméno Jedlička. Nejen proto, že se k nim dostal s vánoční jedličkou, ale také proto, že je to náramný jedlík. A taky vykuk všemi mastmi mazaný, se kterým děti zažijí různá dobrodružství. Kniha je určena jako první čtení, lze ji ale nabídnout i předškolákům ke čtení s (pra)rodiči. Kniha je určena dětem od 4 do 9 let. Zuzana Pospíšilová je dětská psycholožka a autorka řady knih pro děti. V Portále vyšly například knihy Školní strašidlo (2009), Školní detektiv (2010), Školní štěně (2020) nebo Štěpánův podivuhodný stroj (2019). Michaela Bergmannová se věnuje ilustrování knih pro děti a filmové animaci. Kromě knižní tvorby spolupracuje také s Českou televizí a dětskými časopisy. Portál vydal řadu knih pro předškolní i školní děti s jejími ilustracemi, které jsou plné fantazie, hravé, veselé a mezi dětmi velmi oblíbené.


Dostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz
TeamLibrary.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)