Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3147672 obálek a 949973 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Kdo je vlastně normální?

Autor: Sabine Bohlmann
ISBN: 9788026455745
ISBN: 9788026455790
ISBN: 9788026455783
OKCZID: 129348823

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Hodnocení: 4.7 / 5 (6 hlasů)


Anotace

Otylka nemá žádné kamarády, a tak ji nadchne, když se do starého domu v její ulici přistěhuje tajemná rodina. Brzy zjistí, že Divňákovi nejsou obyčejní lidé – jedno z dětí je napůl zvíře, druhé neviditelné, třetí vlkodlak… a jejich děda má na klobouku pekelně užvaněnou masožravku! Když hrozí, že budou odhaleni, musí Otylka s novými kamarády vymyslet plán, jak se vypořádat s přísnými úředníky z Institutu pro podivná stvoření. Dobrodružství plné smíchu, šílených nápadů a nečekaných přátelství právě začíná!


Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení