Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2875546 obálek a 866082 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Kde spí můj medvídek? = Oudordodo : jeu de déductionEAN: 3070900051065
OKCZID: 128429092

Citace (dle ČSN ISO 690):
Kde spí můj medvídek? =: Oudordodo : jeu de déduction [objekt]. Francie: Djeco, [2020?]. 1 kartonová krabice s příslušenstvím.


Anotace

 

Všechny karty rozložte doprostřed stolu obrázkem nahoru. Začíná nejmladší hráč a dále se hraje ve směru hodinových ručiček. Ostatní hráči se otočí zády a nejmladší hráč schová kartu medvídka pod některou z vyložených karet. Ostatní hráči postupně kladou tomu, kdo schoval medvídka, otázky – například: „Spí medvídek v domě zvířátka s vousy?“ Ten, kdo medvídka schoval, odpoví ano, nebo ne. Pokud zní odpověď ano, hráč, který kladl otázku, otočí obrázkem dolů všechny karty, na kterých není zvířátko s vousy. Pokud je odpověď „ne“, otočí naopak všechny karty zvířátek, která mají vousy. Hráč, který najde medvídka, získává jeden žeton. Pak je řada na dalším hráči, aby schoval medvídka pod jednu z karet. Hra končí, jakmile některý z hráčů nasbírá 5 žetonů.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)