Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2091491 obálek a 514765 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

DVD Velký Ziegfeld (1936)

EAN: 7321917651240
OKCZID: 127474997


Anotace

 

Florenzi Ziegfeldovi Juniorovi se dařilo dobře (s legendami Broadwaye Follies a dalšími) i špatně (včetně časů, kdy tento showman jen výjimečně nacházel v kapse dva pěticenty naráz), ale jen zřídka ztrácel optimismus. Ve Velkém Ziegfeldovi si v rámci hvězdného obsazení zahrál William Powell, včetně pravých Ziegfelďanů a Hollywoodských oblíbenců (jmenovitě držitelka Oscara® Luise Rainer). S výpravou filmu pomáhali samotní členové Ziegfeldovi show. A hudební čísla (jako A Pretty Girl Is Like a Melody, která získala Seymuru Felixovi Oscara) pak sloučila Ziegfeldovo duševní bohatství s filmovým plátnem. Tento snímek mapující historii jedné kariéry získal tři Oscary, včetně ceny za nejlepší film.

Zdroj anotace: Zbozi.czDostupné zdroje

Zboží.cz


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (3.95.139...)