Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3161460 obálek a 952407 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

České vynálezy a objevy světového formátu

Autor: Jan A. Novák
Rok: 2019
ISBN: 9788075438751
NKP-CNB: cnb003084447
OKCZID: 128039270

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
NOVÁK, Jan A. České vynálezy a objevy světového formátu: od druhé poloviny 20. století. Vydání první. Frýdek-Místek: Alpress, 2019. 296 stran, 8 nečíslovaných stran obrazových příloh. Knihy záhad.

Hodnocení: 3.9 / 5 (7 hlasů)


Anotace

Známý publicista a záhadolog čtivě přibližuje významné objevy a vynálezy, které vznikaly na našem území od druhé pol. 20. století.

Zdroj anotace: Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně, příspěvková organizace



Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení