Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2448484 obálek a 685099 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

V kostce! Predátoři

EAN: 8590228029348
OKCZID: 128000617


Anotace

 

Cílem hry V Kostce! Predátoři je nasbírat během 10 minut co nejvíce karet. Hra je určena pro 2 a více hráčů. Pozor! Ta nejnebezpečnější zvířata naší planety číhají uvnitř tohoto BrainBoxu. Od vlka šedého a žraloka bílého přes žábu pralesničku, ledního medvěda, kobru královskou nebo kosatku dravou - v této hře najdete nejhrozivější obyvatele zvířecí říše. Troufnete si otevřít krabičku? Cílem hry je sledovat jednu z vylosovaných karet po dobu deseti sekund a poté zodpovědět otázku podle výsledku hodu kostkou. Pokud je odpověď správná, kartu si ponecháte a po pěti až deseti minutách hry vyhrává ten, kdo má u sebe nejvíce těchto karet.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUPřidat komentář a hodnocení

Od: (3.238.204...)