Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2474948 obálek a 697776 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Zvuky kolem nás : interaktivní mluvící pexesoEAN: 8590228035332
OKCZID: 128227178


Anotace

 

Věk : 3+; počet hráčů 2–4. Kouzelné mluvící pexeso Zvuky kolem nás kombinuje procvičování vizuální a poslechové paměti dětí. Děti se tak budou učit rozeznávat zvuky, která nás obklopují. Pexeso nabízí více herních variant. Lze jej hrát jako klasické pexeso, kdy jsou všechny karty otočeny obrázky dolů a děti poznávají karty podle zvuku. Snadnější variantou je, že se otočí pouze půlka kartiček a děti hledají druhou kartičku podle zvuku. Pexeso lze hrát i jako obyčejné pexeso bez zvuků. Tak trochu netradiční pexeso, které bude děti rozhodně bavit. Budou k němu ale potřebovat i Albi kouzelnou tužku. Pokud přiložíte k jednomu dílku tužku, tak vydá zvuk, na druhé straně je obrázek toho, co vydalo zvuk. V této hře jsou to zvuky, které můžou děti slyšet všude kolem. Úkolem je najít druhý dílek. Jakmile přiložíte tužku z druhé strany dílku, tak vám tužka řekne nějakou informaci o obrázku. Elektronická Albi tužka není součástí.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czPřidat komentář a hodnocení

Od: (35.153.100...)