Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2670675 obálek a 806423 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Shuffle heroesAutor: Jan Vaněček
EAN: 8594159270077
OKCZID: 128144256


Anotace

 

Noční ticho prořízl jekot sirén. Les hoří! Oheň polyká strom za stromem, vesnice svírá horký dým. Hasiči vyjíždějí. Každý má v týmu svou práci, každý ví, že se může na druhého spolehnout. Lesní požár se šíří, vítr ho žene do neprostupných křovisek. Ale v bezpečí skal se zatím sestavují nevídané hasicí stroje. Podaří se s jejich pomocí nad ohněm zvítězit? Lesní požár je kooperativní hra pro 1 - 5 hráčů. Hra podporuje a rozvíjí týmovou spolupráci v rodině, ve firmě, nebo v kolektivu. Cílem hry je ochránit společně vesnice před lesním požárem. Každý hráč může k vítězství přispívat svými speciálními dovednostmi, využíváním karet štěstí a plánováním společné strategie. Hra obsahuje šest scénářů s odlišným stupněm obtížnosti. Každý scénář je hratelný mnohokrát díky variabilnímu hracímu plánu.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)