Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2475349 obálek a 698011 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

PovídkyAutor: O. Henry, Karel Höger
EAN: 8594168769104
OKCZID: 127729819


Anotace

 

Výběr povídek výrazného amerického autora drobných humorných a satirických próz. Čte Karel Höger.Henry O. (vlastním jménem William Sydney Porter) je oblíbený především pro svůj styl psaní, barvité postavy, které v jeho povídkách vystupují, a překvapivé pointy příběhů. Audiokniha obsahuje 3 povídky. Hlas trouby je krátká povídka s detektivní zápletkou, kde pachatel je sice od začátku znám, detektiv ale bojuje s rozhodnutím, zda jej vůbec má vydat spravedlnosti. Poslední list vypráví o dvou přítelkyních, které si pořídí společný ateliér, ovšem jedna náhle vážně onemocní. Poslední povídka, Dary mudrců od Východu, je klasickým vánočním příběhem.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (54.91.62...)