Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2747094 obálek a 845224 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Psí dnyAutor: Jana Jašová, Martina Frejová Krátká, Petra Špalková, Petr Čtvrtníček
EAN: 8594169484839
NKP-CNB: cnb003471269
OKCZID: 128895274

Citace (dle ČSN ISO 690):
JAŠOVÁ, Jana. Psí dny [zvukový záznam]. [Praha]: OneHotBook, 2022. 1 audiodisk (9 hod., 47 min.).


Anotace

 

Je vedro. Příšerné vedro. A tlapky osudu jsou nevyzpytatelné… Baculatá Rebeka Voříšková, kterou si spolužáci zvykli vnímat jako „bečku“ a „socku“, musí stůj co stůj přečkat červencová horka. Schovala se proto se všemi XXL mindráky doma na zahrádce. Jenže osamělou šesťačku osloví psí pokolení, jež má po pradávné havárii kosmické lodi konečně šanci doletět na Zaslíbenou planetu, i kdyby to znamenalo dát sbohem pozemským páníčkům. Rebečinu záchrannou misi z maloměsta Kostelce až do jámy lvové v Praze, kde je k mání šém do řídicího pultu dobře zapikolované rakety, provázejí eskapády umocněné radami brblavého jezevčíka, mluvící černé micky, zamlklého spolužáka a všehoschopné Vietnamky.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)