Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2089073 obálek a 513394 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

DVD Arthur a Maltazardova pomsta (2009)

EAN: 8595165319798
OKCZID: 127473923


Anotace

 

Po úspěšném filmu Arthur a Minimojové přichází Luc Besson spokračováním příběhu omalém hrdinovi Arthur je natěšený, protože dnes večer se naposledy může vrátit do říše Minimojů a setkat se tak sprinceznou Selénií. Minimojové na jeho počest chystají obrovskou hostinu a princezna se chystá obléknout do šatů zrůžových okvětních plátků. Arthur ale nečekaně najde zrnko rýže, kde je napsáno SOS. Není pochyb otom, že princezna Selénia je vnebezpečí! Arthur se dvakrát nerozmýšlí a vydává se ji zachránit. Až na místě ale zjistí, že Minimojové ho opomoc nevolali. Kdo na mladého hrdinu nastražil tuto léčku?

Zdroj anotace: Zbozi.czDostupné zdroje

Zboží.cz


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (3.214.184...)