Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2475349 obálek a 698011 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

ChaosAutor: Doug Liman
EAN: 8595165382594
OKCZID: 128689011


Anotace

 

Děj se odehrává na kolonizované planetě pojmenované Nový svět. Todd Hewitt (Tom Holland) jako ostatní věří, že virový zárodek vypuštěný původními obyvateli zabil úplně všechny ženy a měl za následek to, že muži a zvířata na planetě mají svůj Hluk. To jsou jejich myšlenky, které jsou volně slyšitelné. Při jedné příležitosti ovšem narazí na záhadné ticho. Zanedlouho zjistí zdroj ticha: je jím tajemná žena jménem Viola Eade (Daisy Ridley). Spolu se za dramatických okolností dozvídají více o skutečné historii Nového světa. Snímek je točen dle knižní předlohy Hlas nože od amerického spisovatele Patricka Nesse, jenž se podílel i na filmovém scénáři

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUPřidat komentář a hodnocení

Od: (54.91.62...)