Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3152735 obálek a 950729 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Rok: 2006
EAN: 8595209630315
OKCZID: 111269101
Pokračování úspěšného projektu Fimfárum Jana Wericha. Břetislav Pojar předestře pitoreskní příběh maličkého Palečka, plný zvratů a dobrodružství. Pod vedením Aurela Klimta ožijí tři navzájem si podobní bratři, Hrbáči zDamašku, přinášející atmosféru Blízkého Východu a pestrost orientálního vypravěčství. Vlasta Pospíšilová ve Třech sestrách a prstenu rozvinula vesnický dekameronský návod jak pro prstýnek zblbnout své chotě a Jan Balej dovolí bratrům Markovi a Koubovi prožít prastarý pohádkový příběh ozávisti, čertech a vysvětlení jednoho přírodního úkazu vpohádce Moře, strýčku, proč je slané?
Zdroj anotace: Zbozi.cz