Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2649875 obálek a 799083 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Všechno nejlepší, Karle!ISBN: 9788024635460
OKCZID: 127619605

Citace (dle ČSN ISO 690):
Všechno nejlepší, Karle!: sedmisté výročí narození českého krále a římského císaře Karla IV. na Univerzitě Karlově. Vydání první. Editor Tomáš ZIMA, editor Martin KOVÁŘ. Praha: Univerzita Karlova, nakladatelství Karolinum, 2016, 209 s. ISBN 978-80-


Anotace

 

Publikace připomíná akce a slavnostní události organizované Univerzitou Karlovou k příležitosti 700. výročí narození Karla IV.V roce 2016 Univerzita Karlova oslavila sedm set let od narození svého zakladatele, římského císaře a českého krále Karla IV. Při této příležitosti proběhla na univerzitní půdě i jinde řada akcí a slavnostních událostí, které chce tato publikace připomenout a zachovat - slovem i obrazem - pro další generace studentů a učitelů naší alma mater. Čtenáři mají možnost seznámit se s nejvýznamnějšími projekty a díky velkému množství fotografií zažít jedinečnou atmosféru karlovských oslav. Kniha obsahuje též slavnostní projevy, které v rámci karlovského výročí zazněly, stejně jako důležité dokumenty, jimiž se akademické prostředí přihlásilo k odkazu svého zakladatele.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)