Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2647813 obálek a 797865 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Atlas fyziologie člověka: překlad 8. německého vydáníAutor: Silbernagl, Stefan, Despopoulos, Agamemnon, Jandová, Kateřina, Langmeier, Miloš, Kittnar, Otomar, Kuriščák, Eduard, Mlčková, Pavla, Nedbalová, Martina, Riljak, Vladimír a Wittner, Michal
Rok: 2016
ISBN: 9788024742717
NKP-CNB: cnb002812828
OCLC Number: (OCoLC)960190187
OKCZID: 127513284

Citace (dle ČSN ISO 690):
SILBERNAGL, Stefan. Atlas fyziologie člověka: překlad 8. německého vydání. Překlad Kateřina JANDOVÁ, překlad Miloš LANGMEIER, překlad Otomar KITTNAR, překlad Eduard KURIŠČÁK, překlad Pavla MLČKOVÁ, překlad Martina NEDBALOVÁ, překlad Vladimír RILJAK, překlad Michal WITTNER. 4. české vydání. Praha: Grada Publishing, 2016. xv, 434 stran.


Digitální objekty

Národní digitální knihovna (dostupné pouze v této knihovně)
Moravská zemská knihovna (dostupné pouze v této knihovně)Anotace

 

Český překlad 8. německého vydání této úspěšné publikace je v pořadí již 49. vydáním ve světě (kromě němčiny vyšel v 16 dalších jazycích) – u nás nyní vychází počtvrté (poslední české vydání je z roku 2004). Tento téměř bezkonkurenční počet vydání u odborné knihy svědčí o její mimořádné didaktické hodnotě, užitečnosti i čtenářské oblíbenosti. V knize najdete naprosto všechno, co potřebujete vědět o fyziologii člověka – přehledně, srozumitelně, názorně a souvisle. Všechny popisované procesy jsou uvedeny na 201 barevných celostránkových tabulích. Každá dvoustrana výstižně objasňuje fyziologické souvislosti v textu i na obrázku. Překladu této mimořádné publikace se skvěle zhostil kolektiv odborníků pod vedením prof. MUDr. Otomara Kittnara, CSc., MBA. Publikace je nezbytná pro studenty medicíny.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Svaz českých nakladatelů a knihkupců
GRADA Publishing, a.s.
Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)
 
 
 

Seznam literatury