Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2649900 obálek a 799086 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Markova farmakoterapie vnitřních nemocí | Marek Josef, Vrablík Michal, kolektiv - e-knihaAutor: Michal Vrablík
ISBN: 9788024750781
OKCZID: 128155755

Citace (dle ČSN ISO 690):
MAREK, Josef, ed. Markova farmakoterapie vnitřních nemocí. 5., zcela přepracované a doplněné vydání. Praha: Grada Publishing, 2019. xxiv, 868 stran.

Hodnocení: 5.0 / 5 (1 hlasů)


Anotace

 

Páté vydání úspěšné knihy, která poprvé má v názvu jméno svého prvního editora prof. MUDr. Josefa Marka, DrSc. Tento odborný bestseller přináší přehled aktuálních farmakoterapeutických postupů v celé šíři interny a příbuzných oborů. Poslouží tedy jako referenční publikace nejen internistům, ale i širokému spektru odborníků, od praktických lékařů po specialisty v jednotlivých disciplínách vnitřního lékařství. Významné informace v ní naleznou také farmaceuti a lékárníci. A nejen oni: s ohledem na šíři záběru bude publikace vhodným zdrojem informací pro všechny jejich kolegy v praxi bez ohledu na odbornost i pro studenty v pre- i postgraduální přípravě.Minulá vydání publikace získala několik významných ocenění odborných společností a odborné lékařské veřejnosti.Tato vskutku legendární kniha by neměla chybět v knihovně žádného lékaře.Po boku prof. MUDr. Josefa Marka, DrSc., nově stanul jako druhý editor prof. MUDr. Michal Vrablík, Ph.D.Knihu recenzovali prof. MUDr. Jan Švihovec, DrSc., a prof. MUDr. Jiří Vítovec, CSc., FESC.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

GRADA Publishing, a.s.
eReading.cz
Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)