Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3151204 obálek a 950590 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Rok: 2000
ISBN: 9780415215343
OKCZID: 110112254
Citace (dle ČSN ISO 690):
RESTALL, Greg. An introduction to substructural logics. 1st pub. London: Routledge, c2000. xiv, 381 s.
This is the first book to systematically survey new areas of substructural logics. This book is geared to introduce the topic to advanced students. An Introduction to Substructural Logics covers the area of logic that is crucial to developments in computing, philosophy and linguistics.