Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2873442 obálek a 865096 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

The Lies of Locke LamoraISBN: 9780575079755
OKCZID: 115805716

Citace (dle ČSN ISO 690):
LYNCH, Scott. The lies of Locke Lamora: book one of the Gentleman Bastard sequence. London: Gollancz, 2007. 537 s. Fantasy.

Hodnocení: 5.0 / 5 (1 hlasů)


Anotace

 

První kniha série Gentleman Bastard. Mezi spodinou se šíří zvěsti o Trnovi, neporazitelném šermíři, mistrném zloději, duchovi, jenž prochází stěnami. Mnozí ho pokládají za pověstného zastánce chudých, ostatní za pouhý mýtus. Ve skutečnosti je oním bájným Trnem Locke Lamora, drobný, nešťastně zamilovaný a sotva zručný s mečem. Jeho skutky jsou jen podfuky toho nejsložitějšího ražení. Bohaté okrádá a vše si nechává pro sebe a svoji bandu zlodějů. Společně páchají odvážné podvody, které jsou v Camorru novým druhem zločinu.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Srovname.cz
Československá bibliografická databáze


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)