Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3150940 obálek a 950590 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Rok: 1991
ISBN: 9780691085746
OKCZID: 110109483
Citace (dle ČSN ISO 690):
RUELLE, David. Chance and chaos. Princeton: Princeton University Press, c1991. vii, 195 s.
Hodnocení:
4.0 / 5
(6 hlasů)
How do scientists look at chance, or randomness, and chaos in physical systems? In answering this question for a general audience, Ruelle writes in the best French tradition: he has produced an authoritative and elegant book--a model of clarity, succinctness, and a humor bordering at times on the sardonic.