Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3151651 obálek a 950616 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

An Introduction to Contemporary Fiction: International Writing in English since 1970

Rok: 1999
ISBN: 9780745619576
OKCZID: 110056077

Citace (dle ČSN ISO 690):
MENGHAM, Rod, ed. An introduction to contemporary fiction: international writing in English since 1970. 1st publ. Cambridge: Polity, 1999. IX, 245 s.


Anotace

This volume provides a comprehensive introduction to fiction in the English-speaking world during the period from 1970 to the present day. During this period, a sea change has transformed fiction in English, and this collection introduces the key developments as well as the works of some of the most important writers today.


Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení