Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3150518 obálek a 950589 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

New Cutting edge.upper intermediate /Teacher's resource book :

Autor: Albery David
Rok: 2005
ISBN: 9781405843515
OKCZID: 110603261
Vydání: 1st pub.

Citace (dle ČSN ISO 690):
ALBERY, David. New Cutting edge: upper intermediate. 1st pub. Harlow: Pearson Longman, 2005. 175 s. +.


Anotace

Šestidílná řada učebnic Cutting Edge klade důraz na důkladný sylabus a komunikativní přístup, pro který jej používají na celém světě miliony učitelů. - metodická příručka pro učitele angličtiny k šestidílnému kurzu ( úroveň Upper Intermediate) se spoustou kopírovatelných aktivit, na CD-ROMU jsou připravené testy

Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz



Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení