Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3150311 obálek a 950589 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Rok: 1996
ISBN: 9781840461541
OKCZID: 110012860
Citace (dle ČSN ISO 690):
HOOD, Stuart a APPIGNANESI, Richard, ed. Introducing fascism and nazism. Duxford, Cambridge: Icon Books, 2000. 173 s.
Hodnocení:
3.0 / 5
(6 hlasů)
This book traces the origins of Fascism in the nineteenth century traditions of ultra-conservatism, the ideas of Nietzsche, Wagner and other intellectuals which helped to make racist doctrines respectable and led to the ultimate horrifying logic of the Holocaust.