Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3152128 obálek a 950683 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Papier blanc, encre noire : cent ans de culture francophone en Afrique centrale (Zaire, Rwanda et Burundi). 1

Rok: 1992.
ISBN: 9782804008161
OKCZID: 110322754

Citace (dle ČSN ISO 690):
QUAGHEBEUR, Marc, ed. Papier blanc, encre noire: cent ans de culture francophone en Afrique centrale (Zaïre, Rwanda et Burundi). Bruxelles: Labor, c1992. 2 sv. (xciv, 690 s.). Archives du futur.


Anotace

Buďte první a doplňte chybějící anotaci.

Dostupné zdroje

Napište na knížku první komentář!