Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3160459 obálek a 951889 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Krzysztof Bogdan, Tomasz Byczkowski, Tadeusz Kulczycki, Michal Ryznar, Renming Song, Zoran Vondraček, Piotr Graczyk, Andrzej Stos
ISBN: 9783642021404
OKCZID: 128909203
Citace (dle ČSN ISO 690):
BOGDAN, Krzysztof, GRACZYK, Piotr, ed. a STOS, Andrzej, ed. Potential analysis of stable processes and its extensions. Berlin: Springer, [2009]. ix, 187 stran. Lecture notes in mathematics, 1980.
Buďte první a doplňte chybějící anotaci.