Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2091380 obálek a 514720 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Průvodce usoužených puberťáků láskou

Rok: 2005
ISBN: 9788000015095
NKP-CNB: cnb001531394
OCLC Number: (OCoLC)85142540
OKCZID: 110067776

Citace (dle ČSN ISO 690):
ASQUITH, Ros. Průvodce usoužených puberťáků láskou: podle patnáctky Letty Chubbové. 2. vyd., 1. v této podobě. Přeložil Viola SOMOGYI. Praha: Albatros, 2005, 229 s. Klub mladých čtenářů. ISBN 80-00-01509-9.
Zdroj: Národní knihovna České Republiky

Hodnocení: 3.6 / 5 (20 hlasů)      spolupracujeme s CBDB.cz


Anotace

 

Netradiční zábavná příručka pro dospívající mládež. Autorka knížkou provází v podobě patnáctileté Letty Chubbové a využívá k tomu typický teenagerovský jazyk plný slangových výrazů i kritických hodnocení "nechápavých dospělých". S humorem upozorňuje na typické iluze tohoto období života i na různá zdravotní nebezpečí při získávání prvních milostných zkušeností. Skvělý český překlad a humorný ilustrační doprovod dělá příručku o to víc přitažlivou. autor: Ros Asquithová rozměr: 130 x 200 mm vazba: brožovaná lepená s chlopněmi počet stránek: 232 určeno: literatura pro dívky, humor pro děti 12+. Hrdinka-radilka Letty Chubbová se nejprve představí jako oběť ”hrozných” domácích poměrů, v nichž pro své problémy nenachází pochopení, seznámí s ”příšernými členy rodiny” své čtenáře a pak se věnuje problémům, které ji zajímají, tíží či znepokojují např.: Afrodiziaka, Mimina, Poprsí, Postel, Antikoncepce, Tanec, Dieta, Deníky, Erotika, Zamilovanost, Móda, Flirtování, Homosexualita, Nevědomost, Vlasy, Štěstí, Nezávislost, Práce, Líbání, Vzhled, Lži, Odmítnutí, Osobnost, Těhotenství, Hádky, Nevěra, Panny, Zvěrokruh… a to jen namátkou.... Jsem puberťačka jako vy a vím, co to jsou trable zaláskovaných. Proto jsem si taky dala tu práci sepsat pár užitečných informací o všem, co k lásce patří. Předem vás ale upozorňuju na to, že pro dobytí srdce svýho miláčka můžete udělat jen minimum, a tahle knížka je o tom minimu. Jsem totiž toho názoru, že duši víc prospívá, když se podnikne něco málo, než když se nedělá vůubec nic. Doufám, že moji Abecedu lásky patřičně oceníte. Vaše Letty Chubbová, patnáctka.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Knihy.ABZ.cz
Srovname.cz
Československá bibliografická databáze
Antikvarium s.r.o.
Můj antikvariát


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (18.206.12...)