Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3300678 obálek a 1000883 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Klíč ke zkouškám na čtyřletá a šestiletá gymnázia: [matematika, český jazyk, všeobecný přehled]

Autor: Husar, Petr a Schneiderová, Eva
Rok: 2006
ISBN: 9788000016948
NKP-CNB: cnb001640085
OCLC Number: (OCoLC)85526210
OKCZID: 110502686
Vydání: 1. vyd.

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
HUSAR, Petr. Klíč ke zkouškám na čtyřletá a šestiletá gymnázia: [matematika, český jazyk, všeobecný přehled]. 1. vyd. Praha: Albatros, 2006. 277 s. Albatros In, 6.

Hodnocení: 5.0 / 5 (10 hlasů)

Digitální objekty

(dostupné pouze v této knihovně)
(dostupné pouze v této knihovně)

Anotace

Příručka pro žáky základních škol obsahuje bohatý soubor testových úloh prověřujících znalosti, potřebné pro úspěšné složení přijímacích zkoušek na čtyřletá nebo šestiletá gymnázia. Cvičení z českého jazyka, matematiky a všeobecného přehledu jsou doplněna klíčem a návody, jak se učit a jak řešit různé typy úloh.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz



Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení