Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.
Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3148669 obálek a 950390 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.
Autor: Christine Henkelová
Rok: 2018
ISBN: 9788000049816
OKCZID: 127872616
Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz
Citace (dle ČSN ISO 690):
HENKEL, Christine. V lese: objevujeme přírodu. 2. vydání. Přeložila Jana KUDĚLKOVÁ. V Praze: Albatros, 2018. 14 nečíslovaných stran. Objevujeme přírodu.
Hodnocení:
5.0 / 5
(21 hlasů)
Velké leporelo seznamující se životem v lese. Jak vypadá les v noci, jak v zimě nebo třeba co žije pod zemí. Celostránkové realistické ilustrace. Pro předškolní děti.
Zdroj anotace: Městská knihovna v Praze