Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2541481 obálek a 736476 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Space Wars. Útok robodrakaAutor: Adam Blade, Kateřina Závadová
ISBN: 9788000066622
OKCZID: 128800990

Citace (dle ČSN ISO 690):
BLADE, Adam. Space Wars. Překlad Kateřina ZÁVADOVÁ. 1. vydání. V Praze: Albatros, 2022. 155 stran.


Anotace

 

Napínavá dobrodružná série o Harrym a Avě, dvou obyčejných dětech, které se snaží přežít na vesmírné stanici poté, co jejich domovskou planetu pohltila tajemná černá díra známá jako Prázdnota.Avantii pohltila Prázdnota. Jen hrstce šťastlivců se podařilo uprchnout do vesmíru a tam si vybudovat nový domov - vesmírnou stanici Vantia 1. Harry byl mezi nimi. Jeho rodiče bohužel ne. I jeho nový domov je teď ale v ohrožení. Útočí na něj podivné neznámé stvoření z hlubin vesmíru! Dokáže Harry spolu se svým opatrovníkem, vrchním inženýrem Zo Harkmanem, vesmírnou stanici zachránit? Porazí nevyzpytatelného nepřítele a zvítězí?

Zdroj anotace: Národní knihovna ČRPřidat komentář a hodnocení

Od: (3.238.125...)