Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2848073 obálek a 855536 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Kam zmizela Rebarbora?Autor: Iva Procházková, Denisa Abrhámová
Rok: 2022
ISBN: 9788000069067
NKP-CNB: cnb003467547
OKCZID: 128930316

Citace (dle ČSN ISO 690):
PROCHÁZKOVÁ, Iva. Kam zmizela Rebarbora?. Ilustrace Denisa ABRHÁMOVÁ. 1., upravené a rozšířené vydání v Albatrosu. V Praze: Albatros, 2022. 132 stran.


Anotace

 

Pohádkový příběh o holčičce Rebarboře, která má za úkol ukázat lidem, jak důležité je nezapomínat na dobré věci, a tím zachránit svět.Na dalekém ostrově Paměti existují zlaté váhy, na jejichž miskách se váží věci minulé - na jedné misce události a zážitky špatné a smutné: války, neštěstí, příkoří a na misce druhé zážitky dobré a veselé. Lidé ale velmi rychle zapomínají na dobro a v jejich myslích má místo jen zlo, neshody a hádky. Miska zla je mnohem těžší než miska dobra. Jedinou nadějí pro svět je holčička Rebarbora, která žije s kapitánem Florentýnem u řeky a není vůbec obyčejná - dokonce se umí udělat neviditelnou, když se doopravdy soustředí. Ta má za úkol naučit lidi vzpomínat a tím zachránit svět. Musí se ale vydat na dobrodružnou cestu, prokázat odvahu a chytrost.

Zdroj anotace: NKPDostupné zdroje

eReading.cz
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)