Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2907967 obálek a 878235 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Co se děje v kruhu ... a jiných tvarech?Autor: Magda Garguláková, Štěpánka Sekaninová, Lukáš Fibrich
ISBN: 9788000070186
OKCZID: 129048312

Citace (dle ČSN ISO 690):
GARGULÁKOVÁ, Magda. Co se děje v kruhu?: ...a jiných tvarech. Ilustrace Lukáš FIBRICH. První vydání. V Praze: Albatros, 2023. 38 nečíslovaných stran.


Anotace

 

Jaké podoby a tvary na sebe bere svět kolem nás? Pojďte to zjistit s touhle báječnou knihou napěchovanou hravými ilustracemi! Ze spirálovitého schodiště se vám zatočí hlava, s trochou štěstí se zařadíte do divokého provozu na kruhovému objezdu, vymotáte se ze slepých uliček obdélníkového bludiště a poznáte mystické trojúhelníky bájných pyramid. A tím to zdaleka nekončí – čekají vás další úžasná místa k objevování. Tahle barevná interaktivní publikace vás bude bavit do nejmenšího detailu.


Dostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz
TeamLibrary.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)