Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2634505 obálek a 790422 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Všechny vaše životyAutor: Dalibor Slivinský
ISBN: 9788011005252
NKP-CNB: cnb003365519
OKCZID: 128718550

Citace (dle ČSN ISO 690):
SLIVINSKÝ, Dalibor. Všechny vaše životy. 1. vydání. Praha: Dalibor Slivinský, 2021. 406 stran.


Anotace

 

Thriller, ve kterém se skupina lidí snaží zneužít vědecký objev k vydírání nejmocnějších lidí planety.Mezinárodní tým vědců nachází v lidském mozku neuron, který zaznamenává kompletní život člověka. Chytrý neuron nahrává vše, co člověk vidí, slyší i vnímá všemi ostatními smysly a umí to zpětně zobrazit nezávisle na vůli svého „nositele“. Nabízí ale mnohem více. Tento historický objev zcizí z laboratoře ve Spojených státech amerických český vědec Teo Krispen a s kontrabandem mizí do Evropy, kde se mocenská skupina v zákulisí nejvyšších politických pater chystá objev zneužít k vydírání nejbohatších a nejvlivnějších lidí planety za hříchy a poklesky, zaznamenané v jejich vlastních filmech života. Příběh se odehrává v desátých letech 21. století v Londýně, Saint-Tropez, Marseille, New Yorku, na Floridě a dalších atraktivních lokalitách.

Zdroj anotace: Národní knihovna ČRPřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)