Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2875565 obálek a 866082 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

FormulistaAutor: Michaela Schmiedlová
ISBN: 9788011034887
OKCZID: 129121003

Citace (dle ČSN ISO 690):
SCHMIEDLOVÁ, Michaela. Formulista. [Liberec]: Spizirna.net, [2023]. 386 stran.

Hodnocení: 4.3 / 5 (3 hlasů)


Anotace

 

Vanessa už pracovala pro kdekoho. Mezi její klienty již dříve patřili zpěváci, herci i spisovatelé, ale pilot Formule 1 bude novinka. Stejně na tom nesejde, boháči jsou skoro všichni stejní. Namyšlení a zahledění sami do sebe. Bez ohledu na jejich povahu má Vanessa za úkol jediné ????????????–?? chránit je. A tomůže stejně dobře na koncertě jako v boxech F1. Jenže úřadující mistr světa je něco extra. Extra nesnesitelný. A opravdu hodně potřebuje bodyguarda, který se postará o dotěrné fanynky, ekologické aktivisty a odesílatele výhružných dopisů. Kdyby záleželo na Vanesse, nejspíš by se držela od nerudného Formulisty a jeho problémů co nejdál, jenže slíbila sestře, že tuhle zakázku přijme. Ale jedno ví jistě. Až tohle skončí, bude potřebovat dovolenou. Hodně dlouhou dovolenou.


Dostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
TeamLibrary.cz
KNIHCENTRUM.cz
eReading.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)