Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2208291 obálek a 558158 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Psychologie katastrofické události

Rok: 2009
ISBN: 9788020018168
NKP-CNB: cnb001994183
OCLC Number: (OCoLC)551381852
OKCZID: 110280457

Citace (dle ČSN ISO 690):
KOHOUTEK, Tomáš, ed. a ČERMÁK, Ivo, ed. Psychologie katastrofické události. Vyd. 1. Praha: Academia, 2009. 362 s., [8] s. obr. příl.

Hodnocení: 4.7 / 5 (3 hlasů)      spolupracujeme s CBDB.cz


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna
Národní knihovna České republikyAnotace

 

Základem pro publikaci, připravenou týmem pracovníků Psychologického ústavu AV ČR, byl prakticky zaměřený a široce pojatý výzkum psychických dopadů povodní v roce 2002, provedený ve spolupráci s klinickými psychology a pracovníky pomáhajících organizací s ročním odstupem od události. Kniha poskytuje podrobný přehled o krizových a traumatizujících událostech z psychologického hlediska, historický a přírodovědný pohled na záplavy a povodně na území České republiky. Přináší autentické zkušenosti a hodnocení využití těchto zkušeností při dalších krizových událostech a při koncipování pomoci, ukázkami metodických materiálů ilustruje také základy této práce. Seznamuje s výsledky rozsáhlého výzkumu prožívání povodňových událostí a hodnocení různých forem pomoci lidmi, kteří byli záplavami zasaženi, reflektuje roli médií v době povodní. Cílem publikace není poskytnout univerzální návod na řešení krizových událostí, nelze ji chápat ani jako učebnici krizové práce. Komplexním pohledem na různé aspekty jedné z největších krizových událostí posledních desetiletí však překračuje limity výzkumné studie či historického dokumentu.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

NK Praha
Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Martinus
Městská knihovna v Praze
Knihy.ABZ.cz
Srovname.cz
Zboží.cz
Československá bibliografická databáze
Můj antikvariát


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (3.210.201...)