Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2846207 obálek a 854309 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Klíč ke květeně České republikyAutor: Danihelka, Jiří / Chrtek, Jindřich / Kaplan, Zdeněk / Kirschner, Jan / Kubát, Karel / Štech, Milan / Štěpánek, Jan
ISBN: 9788020026606
OKCZID: 128146761

Citace (dle ČSN ISO 690):
KAPLAN, Zdeněk. Klíč ke květeně České republiky. Ilustrace Anna SKOUMALOVÁ-HADAČOVÁ, ilustrace Eva SMRČINOVÁ. Druhé, aktualizované a zcela přepracované vydání. Praha: Academia, 2019. 1168 stran.

Hodnocení: 5.0 / 5 (7 hlasů)


Anotace

 

Nový terénní klíč k určování cévnatých rostlin České republiky.Klíč zahrnuje všechny cévnaté rostliny, které jsou na území ČR domácí, zdomácnělé a často pěstované. Je určen (jako velmi podrobná pomůcka k určování rostlin v terénu) především botanické veřejnosti, učitelům, studentům, praktikům v aplikovaných oborech i všem zájemcům o botaniku. Zahrnuje základní informace o rostlinách a jejich lokalitách, popř. další nezbytné informace. Ilustrace (pérovky) jsou pouze u některých rostlin a jejich částí, které jsou důležité pro určování. Klíč je doplněn morfologicko-terminologickým slovníčkem.

Zdroj anotace: NKPDostupné zdroje

Databázeknih.cz
1. Podzemní antikvariát
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)