Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 1907251 obálek a 477268 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Než přišla bouře

Autor: Tami Oldhamová Ashcraftová
ISBN: 9788020449863
OKCZID: 127922435

Citace (dle ČSN ISO 690):
ASHCRAFT, Tami Oldham a Susea MCGEARHART. Než přišla bouře. První vydání v Mladé frontě. Přeložila Jana MANDELÍKOVÁ. Praha: Mladá fronta, 2018. 212 stran.
Zdroj: Národní knihovna České Republiky

Hodnocení: 3.8 / 5 (8 hlasů)      spolupracujeme s CBDB.cz


Anotace

 

Tami Oldhamová a její snoubenec Richard Sharp jsou mladí, zamilovaní a mají celý život před sebou. Pod zářivě modrou oblohou vyplouvají z Tahiti a míří do Tamiina rodného San Diega. Těžko mohou tušit, že se za necelé dva týdny ocitnou uprostřed jednoho z nejhorších hurikánů v dějinách. Bojují s přívaly deště, vlnami o velikosti mrakodrapů a větrem o síle 72 m/s. Richard se připoutá k lodi a pošle Tami do bezpečnějšího podpalubí. Náhle všechno podivně ztichne. Tami se probere o několik hodin později na zničené lodi. Richard nikde. Román Než přišla bouře vypráví o zázračné jedenačtyřicetidenní cestě Tami Oldhamové do bezpečí na zpustošené lodi, bez motoru, bez stěžňů a s mizivou nadějí na záchranu. Je to příběh o přežití na širém moři, nezapomenutelné vyprávění o houževnatosti lidského ducha a všeobjímající síle lásky.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
eReading.cz 209.00 Kč


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (54.91.4...)