Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2748194 obálek a 845485 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Žádný sex, je úterýAutor: Tracy Bloom, Jana Montorio Doležalová
ISBN: 9788020454188
NKP-CNB: cnb003172398
OKCZID: 128371908

Citace (dle ČSN ISO 690):
BLOOM, Tracy. Žádný sex, je úterý. Překlad Jana MONTORIO DOLEŽALOVÁ. Druhé vydání. Praha: Mladá fronta, 2019. 191 stran.

Hodnocení: 3.3 / 5 (331 hlasů)


Anotace

 

Humoristický román o celoživotní lásce dvou spolužáků a z ní vyplývajících citových zmatcích. Katy a Matthew spolu prožijí na střední škole velikou lásku. Potom se jejich cesty rozejdou: Matthew se ožení s Alison, Katy vážné vztahy nevyhledává. Po mnoha letech se setkají na večírku bývalých spolužáků a zjistí, že stará láska nerezaví, což si hned osvědčí u Katy v ložnici. Avšak Katy otěhotní. Kdo je však otcem dítěte? Nemůže jím být Ben, se kterým má Katy momentálně nezávazný vztah? Na dovršení zápletky Alison momentálně čeká s Matthewem dvojčata! Katy se rozhodne, že Benovi o své nevěře neřekne a že Matthewa definitivně vystrnadí ze svého života. Jenomže Matthew v té době o svém svazku s Alison začíná pochybovat, touží po návratu ke Katy a zbavit se ho nebude jednoduché. Ale chce to Katy vůbec? A jaký vztah má k Benovi? Situace je spletitá a dramatická, vyznat se v ní a zvolit správnou cestu nebude ani trochu jednoduché.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)